Pomoc w odszkodowaniach

Odszkodowanie – Twoje prawo do sprawiedliwości

Niezależnie od stażu kierowcy, jego umiejętności czy nazwy ubezpieczyciela – odszkodowanie za kolizję to najczęściej coś o co trzeba walczyć. Wyszarpywanie czegoś co nam się ewidentnie należy nigdy nie jest przyjemne. Powiemy więcej, nie jest fair.

Problem nie powinien tworzyć innego problemu

Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe często wykorzystują niewiedzę prowadzących samochód, którym zdarzyła się kolizja. Nie każdy kierowca jest wszak specjalistą od prawa odszkodowawczego. W efekcie ubezpieczyciel w wielu przypadkach celowo zaniży kwotę wypłacaną poszkodowanemu. Specjaliści z tej branży znajdują przeróżne kruczki, z którymi człowiek nieposiadający wiedzy prawnej niekoniecznie sobie poradzi. Tutaj wkraczamy My.

Soris gra fair

I co najważniejsze – znamy zasady tej gry.  Odszkodowania wypadkowe, obliczanie kosztów leczenia i naprawy, to problemy, z którymi trzeba się zmierzyć. Pomagamy  swoim doświadczeniem nie tylko w powyższych sprawach dotyczących wypadków i kolizji, ale także oferujemy bezpłatnie samochody zastępcze – więcej w dziale http://link-do-artykułu/auto_zastepcze.  Nie pozwalamy na jakąkolwiek niesprawiedliwość wobec Ciebie i dbamy, aby wysokość Twojego odszkodowania odpowiadała rzeczywistym potrzebom.

Oddaj swój problem w dobre ręce

Wyciągamy  do Ciebie pomocną dłoń, która nie tylko poradzi sobie z Twoim problemem, ale też może po prostu tę sprawę odkupić. Jak to działa? Posłużmy się przykładem.

Tomasz 3 lata temu otrzymał odszkodowanie na konto. Dopiero po tym czasie dowiedział się, że jego wysokość była zaniżona. Postanawia walczyć o swoje i zgłasza się do nas. Prosimy go o kosztorys odszkodowawczy, sprawdzamy czy rzeczywiście otrzymał zbyt małą kwotę. Okazuje się, że ma rację. Aby nie zmuszać go do roszczeń sądowych po prostu proponujemy mu wyrównanie, czyli różnicę pomiędzy tym co otrzymał od ubezpieczalni, a tym co powinien otrzymać zgodnie z prawem. Tomasz dostał więc odszkodowanie odpowiedniej wysokości i już niczym nie musi się przejmować, a My negocjujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Szkodę możemy odkupić pod pewnymi warunkami

Jesteśmy fair, dlatego od razu określamy co umożliwia ten sposób pomocy.

– nie podpisałeś żadnej ugody z ubezpieczycielem

– odszkodowanie zostało przelane na Twoje konto

– od zdarzenia nie minęły więcej niż 3 lata, a auto nie zostało poddane naprawom na faktury (bezgotówkowo)

Pamiętaj, aby oddelegować nam swój problem z ubezpieczalnią, Twój samochód nie musiał być poddawany żadnym naprawom. Może np. wylądował na złomowisku lub po prostu został sprzedany. Nie kupujemy auta, lecz prawo do sprawiedliwości.

Szybki kontakt