Samochód zastępczy z OC sprawcy

Bezpłatne Auto zastępcze

Stłuczka, wypadek, kolizja – różnie nazywane sytuacje drogowe. Łączy je jedno, zawsze przysparzają sporo nerwów, a nie zawsze wiemy co zrobić. Pamiętaj, takie zdarzenie, to nie koniec świata, lecz początek tematu, który pomożemy Ci rozwiązać.

Nigdy nie miałem stłuczki – co robić?

Sytuacja na drodze bywa nieprzewidywalna i nie zawsze można się na nią przygotować. Stłuczka zdarza się nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom. Można za to uprzedzić takie ewentualne niemiłe niespodzianki, posiadając kontakt do nas. Wystarczy zadzwonić, a pokierujemy Tobą w kierunku rozwiązania. Formalności, informacje, likwidacja szkody – od tego jesteśmy.

Nie wiem czy spełniam warunki

Pomagamy tym, którzy tej pomocy wymagają. Aby otrzymać auto zastępcze, po pierwsze musisz być poszkodowanym. O tym poświadczyć musi notatka policyjna albo zeznanie sprawcy kolizji (potrzebne będą jego dane i numer polisy). Po drugie, zdarzenie musisz także zgłosić ubezpieczycielowi i nam.  Po trzecie, może i najważniejsze, musisz posiadać ważne uprawnienia do kierowania pojazdem i dokument tożsamości (dowód osobisty).

Nie wiem gdzie mogę odebrać auto

To Ty wybierasz miejsce i czas, w którym chcesz odebrać samochód zastępczy. Nie płacisz za niego, a jedynie poświęcasz nam kilka minut na dokończenie formalności (nasz agent dostarczy ci auto wraz z dokumentami do wypełnienia). Wynajęty Ci samochód odzyskamy, gdy ty odzyskasz swój z naprawy lub na Twoje konto wpłynie odszkodowanie. Nie musisz się martwić o to, że zostaniesz bez środku transportu.

Dlaczego to jest darmowe?

Auto zastępcze opłacane jest przez ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia (z jego OC). Ty nie ponosisz żadnych kosztów. Mało tego, nie musisz martwić się formalnościami – to leży po naszej stronie. Nie tracisz więc czasu i pieniędzy, a zyskujesz spokój i samochód zastępczy. Pamiętaj, nasze biuro jest czynne całodobowo.

Ale ja już mam ubezpieczyciela…

Owszem, posiadasz ubezpieczyciela, ale najczęściej zabierze Ci auto zastępcze nim skończy się naprawa Twojego samochodu. My jesteśmy bardziej elastyczni i dostosowujemy się do Ciebie. Dajemy tym samym gwarancję, że nie zostaniesz nagle bez środka transportu – nasze bezpłatne auto zastępcze masz tak długo jak nie odzyskasz swojego auta z naprawy.

Soris nie stwarza problemów – my je rozwiązujemy. Pozwól, że rozwiążemy również Twój i po prostu skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy.

Kontakt